Optiniai nivelyrai

Optiniai nivelyrai tai vieni iš seniausiai naudojamų geodezinių prietaisų. Laikui bėgant optinių nivelyrų konstrukcija žinoma kito, bet darbo principas išliko tas pats.

Šiuolaikiniai optiniai nivelyrai

Dabartinių optinių nivelyrų svarbiausia dalis yra jų kompensatorius. Tai optinių prizmių sistema, kuri žiūrono vaizdą parodo reikiamame aukštyje. Kompensatoriai  pagal virpesių slopinimą skirstomi į orinius, magnetinius. Geo fennel FN serijos nivelyrai turi kompensatorių su magnetiniu virpesių slopintuvu.. FEN serijos nivelyro kompensatorius turi orinį virpesių slopintuvą. FEN serijos optiniai nivelyrai išsiskiria tuo, kad jų kompensatoriaus prizmė kabo ne ant siūlų, o pakabinta ant sudėtingos mechaninės sistemos. Todėl jo ir kaina yra santykinai aukšta. Bet aukštą kainą atperka tai, kad šio tipo kompensatoriai yra labai atsparūs smūgiams.

Mūsų siūlomi optiniai nivelyrai yra 24 arba 32 kartus didinantys vaizdą. Jei atliekate darbus, nereikalaujančius didelio atstumo (iki 80 m), jums užteks ir  24 kartus didinančio nivelyro. Jei darbų pobūdis reikalauja ilgesnių ėjimų (kelių tiesimas, melioracija), arba didesnio tikslumo (inžinerija, įvairių technologinių procesų derinimas) labiau tiks   32 kartus didinantis optinis nivelyras.  Aukšta optikos kokybė užtikrina ypač ryškų vaizdą.

Jei esate inžinierius ir atliekate aukšto tikslumo darbus, vertėtų pagalvoti apie FEN 32 optinį nivelyrą.

Visi optiniai nivelyrai turi Lietuvos geodezinei sistemai pritaikytus limbus, sugraduotus 360º.

Priedai

Šiuos optinius nivelyrus mes sukomplektuosime su jūsų poreikius labiausiai atitinkančiais trikoju ir nivelyro matuokle.

Matuokles galime pasiūlyti su skirtinga milimetrine gradacija. Kokią pasirinkti, priklausys nuo jūsų atliekamų darbų.

Visi mūsų siūlomi prietaisai tvirtinasi prie trikojo su 5/8” colio sriegio varžtu. Patogesniam darbui siūlome rinktis trikojus su sferiniu paviršiumi. Šių trikojų modeliai FS 20D ir FS 23D. Naudodami šiuos trikojus jūs labai pasilengvinsite optinio nivelyro išgulsčiavimą. Visi mūsų optiniai nivelyrai turi išgaubtus pagrindus, pritaikytus trikojams su sferinių paviršiumi.

Pagal savo kainos ir kokybės santykį, geo-Fennel optiniai nivelyrai yra vieni geriausių rinkoje. Prietaisams suteikiama dviejų metų garantija..

Labai svarbu yra tai, kad mūsų įmonė atlieka visų parduodamų prietaisų remontą ir kalibravimą. Jūs galite būti tikri, kad net ir sudaužius prietaisą, jį bus galima suremontuoti.