Lazeriniai gulsčiukai

Geo-Fennel lazeriniai gulsčiukai

Visuomet žingsniu priekyje. Reikalavimai keliami mūsų produktams yra labai nestandartiniai – mes stengiamės pasiūlyti kiek įmanoma universalesnius prietaisus. geo-FENNEL lazeriniai gulsčiukai ne tik padeda išspręsti visas Jūsų užduotis, bet ir užtikrina nepriekaištingą kokybę. Geo-Fennel lazeriniai gulsčiukai komplektuojami su didžiausio galingumo, akims nekenkiančiais lazeriais.

Lazerinių gulsčiukų palyginimas

Lazeriniai gulsčiukai – tai prietaisai, projektuojantys vertikalias ir horizontalias lazerines linijas stačiai arba išilgai žemės atžvilgiu. Tai itin praverčia įvairiems buities ar statybos darbams atlikti.

Renkantis lazerinį gulsčiuką, vertėtų nuspręsti, kokios jo specifikacijos ir funkcijos Jums reikalingos:

Lazerinių gulsčiukų linijų, taškų skaičius

Mūsų parduodami lazeriniai gulsčiukai skiriasi jų projektuojamų linijų bei taškų skaičiumi. Šiame palyginime galite rasti informaciją kaip tam tikri prietaisai projektuoja linijas ir taškus.

Tvirtinimas

Visi lazeriniai gulsčiukai turi varžto tipo tvirtinimą, kuris naudojamas siekiant prietaisą pritvirtinti prie trikojo arba kitos rūšies laikiklio. Sriegiai būna dviejų rūšių: 5/8“ ir 1/4“

Taipogi prie kai kurių prietaisų būna komplektuojamas trikojis kelmelis, kuris leidžia pastatyti prietaisą ant nelygaus paviršiaus ir preciziškai jį sukioti aplink savo ašį su mikrometriniu sraigtu.

Lazerio spalva

Lazeriniai gulsčiukai su žaliu spinduliu gali turėti didžiulį pranašumą atliekant darbus šviesioje patalpoje. Dėl žmogaus matomų spalvų spektro, žalia spalva yra geriausiai įžiūrima ir, lyginant su raudonu spinduliu, yra apytiksliai keturis kartus ryškesnė.

Suderinamumas su lazerio spindulio imtuvais

Beveik visi mūsų parduodami lazeriniai gulsčiukai turi moduliacijos funkcija, kuri leidžia dirbti su Geo-Fennel lazerio imtuvais (gaudyklėmis). Tai ženkliai padidina darbo atstumą bei tikslumą.

Lazerio veikimo atstumas

Lazerinio gulsčiuko veikimo atstumą lemia lazerio spindulio spalva, jo klasė, apšviestumas bei ar prietaisas bus naudojamas su imtuvu. Į tai verta atsižvelgti, jei bus dirbama itin šviesiose arba didelėse patalpose.

Komplektacija

Dauguma mūsų lazerinių gulsčiukų yra komplektuojami su lazeriniais akiniais ir taikinuku, kas leidžia padidinti spindulio matomumą. Dauguma prietaisų jau turi lazerio spindulio imtuvą komplekte, tačiau jam nesant, yra galimybė už papildomą kainą įsigyti lazerines gaudykles FR 55 arba FR 55-M.

Garantija ir pogarantinis remontas

Visiems mūsų parduodamiems lazeriniams gulsčiukams suteikaima 2 metų garantija. Jei Jūsų nuprktas lazerinis gulsčiukas buvo sudaužytas ar jam reikia kalibracijos, mūsų servise tai galima atlikti per labai trumpą laiką.