Geo-Fennel – daugelio metų patirtis ir tradicijos dirbant su matavimo prietaisais
Geo-Fennel yra vidutinio dydžio Vokietijos kompanija įsikūrusi Hesse’io srityje ir tiekianti lazerinius bei matavimo prietaisus. Optimalios  kainos ir aukštos kokybės kombinacija daugelį metų buvo pripažinta išskirtiniu kompanijos produkcijos bruožu.
Kompanijos pradžia buvo, kada viskas prasidėjo nuo nedidėlės precizinių prietaisų dirbtuvės. Dabar Geo-Fennel parduoda savo prietaisus daugiau nei 60-yje valstybių visame pasaulyje.
Vienas iš pagrindinių kompanijos tikslų – bendradarbiavimas su esamais ir būsimais klientais. Optimali kaina, aukšta kokybė, greitas pristatymas, įpareigojantis servisas- viskas dirba mums.
Mūsų gaminamos produkcijos ir pardavimų kompanijos pagrindą sudaro:
Lazeriniai matavimo prietaisai pvz:
Lazeriniai nivelyrai statybos darbams
Lazerio kryžių ir tašką duodantys lazeriniai gulsčiukai
Klasikiniai matavimo prietaisai:
Optiniai nivelyrai
Teodolitai
Tacheometrai
Lazerinių ir ir matavimo prietaisų priedai
Matavimo prietaisai
Modernios gamybos technologijos ir nuolatinis darbuotojų kvalifikacijos kėlimas taip pat ir efektyvių darbo metodų taikymas nuolat garantuoja aukštos kokybės standartą. Prireikus techninio serviso pagalbos, maloniai prašome kreiptis į mus ir mūsų kvalifikuotas servisas suteiks būtiną pagalbą.
Firma Upona turi 19-os metų patirtį prekiaujant, aptarnaujant bei prižiūrint matavimo bei geodezinius prietaisus
Nuo pat įkūrimo pradžios 1997-aisiais, Upona veikė kaip oficialus garsios Vokietijos kompanijos Geo-Fennel atstovas Lietuvoje. Dirbdami su savo srities lyderiais, mes įgavome kvalifikuotų  žinių ir įgūdžių, kurie užtikrina aukštą aptarnavimo lygį.
Žengdami žingsnis į žingsnį su savo partneriais mes nuolat atnaujiname produkcijos pasirinkimą.
Mūsų tikslas – kokybiškų, tikslių ir patikimų produktų pardavimas užtikrinant kokybišką jų servisą  bei aptarnavimą.