Geodeziniai prietaisai / Tacheometrai / Tacheometras FTS 102

Tacheometras FTS 102

Kompaktiškas ir patikimas tacheometras

geo-FENNEL tacheometras FTS 102 yra itin protingai sukonstruotas ir lengvai valdomas. Jame įdiegta Windows CE operacinė sistema. Programinę įrangą galima rinktis tarp MicroSurvey FieldGenius arba Carlson SurvCE

Liečiamas  ekranas itin padidina darbų našumą, leisdamas  patekti į valdymo ir režimų meniu greitai ir patikimai. FTS 102 turi pilną alfanumeracinę mygtukinę klaviatūrą kartu su ekrane atsirandančia pilna klaviatūra, kurios užtikrina greita ir sklandų duomenų įvedimą.

Kartu su jau pateikiama programine įranga FTS 102 kartu palaiko ir kelių planavimą, tūrio skaičiavimą ir lengvas CAD operacijas, kurios žymiai palengvina kasdienes užduotis matuojant lauke. Matavimai gali būti lengvai pateikiami įvairiais formatais ir perkeliami į arba iš įvairių programų, tokių, kaip AutoCAD ir pan. Dėl savo praktiškumo nesunku išmatuoti ir patikrinti taškus, nužymėjimo linijas, pavienius taškus bei išstatyti instrumentą greitai ir tiksliai.

Visos funkcijos yra protingai integruotos į kompaktišką ir gerai suprojektuotą instrumentą: greitas tolimatis leidžia atlikti matavimus iki 3,5 km su standartine prizme, o be reflektoriaus iki 500 m. Integruotas lazerinis svambalas leidžia greitai  ir tiksliai išstatyti instrumentą virš matavimo taškų net ir prie pačių sudėtingiausių sąlygų. FTS 102 matavimai gali būti perkeliami standartiniu RS-232 laidu, bei naudojant Bluetooth® technologiją arba USB atmintinę. Du pakraunami ličio jonų akumuliatoriai leidžia naudotis prietaisu daugiau nei visą darbo dieną. Visos jungtys yra itin gerai apsaugotos nuo dulkių ir vandens (IP 55).

Produkto instrukcijos anglų kalba: PDF